Automobilio draudimo skaičiuoklė

Skaičiuoti draudimo kainą

Draudimo skaičiuoklė, tai puikus būdas taupyti laiką ir pinigus. Naudodamiesi skaičiuokle, jūs galite išsirinkti patį pigiausią draudimo pasiūlymą iš visų siūlomų. Jūs taip pat sutaupysite daug laiko skaičiuodami skaičiuoklėje negu vaikščiodami po draudimo kompanijas ir gaudami kiekvienos jų draudimo pasiūlymus.

Adraudimas.lt puslapyje norėdami apsidrausti turite užpildyti draudimo internetu anketą. Draudimo anketą sudarantys klausimai:

  • Asmens kodas, jis reikalingas, kad sužinotume Jūsų vardą, pavardę, amžių ir miestą.
  • Valstybinis numeris, pagal jį iš Regitros gauname visą reikalingą informaciją apie Jūsų automobilį. Automobilio modelį, markę, pagaminimo metus ir variklio galingumą.
  • Savininko vairavimo stažas.
  • Transporto priemonės naudojimo teritorija, tai Europoje arba tik Lietuvoje. Taip sužinome ar Jums bus reikalinga žalioji kortelė
  • Papildomas klausimas ar nevairuos automobilio jaunesnis už savininką vairuotojas. Jo amžius ir stažas.
  • Kontaktai. Telefono numeris ir elektroninis paštas.

Gavę užklausą apskaičiuosime draudimo kainas visose kompanijose pagal Jūsų pateiktus duomenis. Apskaičiavę draudimų kainas susisieksime su Jumis elektroniniu paštu arba telefonu ir pateisime draudimo pasiūlymus iš karto 7 draudimo kompanijų. Jums tereikės apmokėti išankstinę sąskaitą, kurią atsiųsime elektroniniu paštu ir draudimo dokumentai iš karto bus Jums išsiųsti elektroniniu paštu, o po kelių dienų gausite draudimo polisų originalus kurjeriu. Draudimo sutarties, poliso ir žalios kortelės siuntimas Jums nieko nekainuos.

Komentarai

Komentarų