Kaip naudotis Adraudimas.lt draudimo skaičiuokle?

Kaip naudotis Adraudimas.lt draudimo skaičiuokle?

1. Užpildome draudimo klausimyną:

  • Suvedame automobilio valstybinį numerį, tai yra trys raidės ir trys skaičiai. Pagal šiuos duomenis iš VĮ Regitra sužinosime reikiamą informaciją apie Jūsų automobilį: automobilio markę, modelį, variklio tūrį, kubatūrą, kėbulo numerį.
  • Užtenka įvesti asmens kodą ir iš Motorinio biuro duomenų bazės sužinosime Jūsų vardą, pavardę, amžių, adresą, drausmingumą (t.y. ar esate anksčiau turėję eismo įvykių ar kiek ilgai draudžiatės).
  • Sekantis klaudimas, savininko vairavimo stažas, nes ne visų vairuotojų vairavimo stažą gauname iš Motorinio biuro. Kuo vairavimo stažas didesnis, tuo draudimas pigesnis. Tačiau, paminėtina, kad vairavimo stažas skaičiuojamas tik nuo privalomo draudimo įvedimo t.y. nuo 2002 m.
  • Pažymime varnele jei vairuos jaunesnis už savininką vairuotojas ir įrašome, koks jo amžius ir vairavimo stažas.
  • Pažymime ar automobilis bus eksploatuojamas Europje ar tik Lietuvoje, pirmuoju atveju Jums bus atspausdinta žalia korta. Kurią nemokamai atsiunčiame kurjeriu.
  • Galiausiai pasirenkama draudimo trukmė ir nurodomi kontaktiniai duomenys, telefonas ir elektroninis paštas, jų pagalba susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildę visus duomenis galime siųsti užklausą. Sėkmingai išsiuntus užklausą, matysime patvirtinimo pranešimą.

2. Tikriname elektroninį paštą, ten rasime draudimo pasiūlymus, suskaičiuotus 7 drtaudimo kompanijose arba sulaukiame draudimo vadybininko skambučio. Laiško temoje būna pateiktas pigiausias draudimo pasiūlymas, bet jūs visada turite teisę rinktis ir kitą Jums patinančią draudimo kompaniją. Išsirinkę patraukliausią  pasiūlymą atrašykite į laišką nuo kada turi galioti draudimas.

3. Gavę jūsų laišką, mes išrašome draudimo polisą ir atsiunčiame Jums sąskaitą. Sąskaita visada būna tos draudimo kompanijos, kurios draudimo pasiūlymą  Jūs pasirinkote, t.y. mokėsite tiesiai draudimo kompanijai. Galite apmokėti per internetinę  bankininkystę pagal pateiktus nurodymus arba galite atsispausdinti kvitą ir eiti apmokėti į banką.

4. Kai tik apmokėsite, mes Jums elektroniniu paštu išsiųsime draudimo liudijimą ir draudimo sutartį. Juos atsispausdinsite ir turėsite pilnai galiojantį draudimą. Jeigu užsisakėte draudimą su žalia korta, tai mes žalią kortelę atsiųsime Jums nemokamai kurjeriu tiesiai į namus.

Taigi, taip paprastai ir taupiai galite gauti net 7 draudimo kompanijų draudimo pasiūlymus net neišeidami iš namų. Kiekvienam klientui skaičiuojame draudimo pasiūlymą individualiai.

Komentarai

Komentarų