Compensa draudimas

compensaSkaičiuoti draudimo kainą „COMEPENSA“ draudime

Lietuvoje Compensa Lietuvos filialas savo atstovybes turi visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei tai pat daugiau nei 17 –oje Lietuvos miestų.

Per pirmuosius savo veiklos metus klientų skaičius jau perkopė net 166 tūkst. skaičių, o pasirašytos draudimo įmokos nuolat auga.

Norėdama atitikti klientų lūkesčius ir patenkinti jų poreikius, Compensa  nuolat plečia ir atnaujina savo siūlomus produktus, tarp bendrovės siūlomų produktų yra transporto priemonių, būsto, turto, civilinės atsakomybės draudimai Lietuvos draudimo rinkoje mums yra labai svarbu būti patikimais mūsų klientų partneriais, todėl savo veikloje vadovaujamės pagrindiniais principais:

  • Patikimumas. Austrijos draudimo grupės „Vienna Insurance Group“ aukšti finansiniai rezultatai bei geri mokumo rodikliai užtikrina kokybiškas draudimo paslaugas, laiku ir sąžiningai išmokamas draudimo išmokas bei profesionalią pagalbą.
  • Saugumas. „Vienna Insurance Group“ grupės finansinį ir veiklos stabilumą, aukštą apsaugos lygį klientams, akcininkams, partneriams ir darbuotojams garantuoja A+ reitingas pagal žymios reitingų agentūros „Standard & Poor’s“ vertinimą. Draudimo sutartys perdraudžiamos vienose didžiausių pasaulio perdraudimo kompanijų „Munich RE“ ir „VIG RE“.
  • Patirtis. Daugiametė „Vienna Insurance Group“ patirtis leidžia Lietuvos rinkai teikti tarptautinio lygio standartus atitinkančias paslaugas.

Rekvizitai:

Žalgirio g. 122 ,09300 Vilnius
Įmonės kodas/company code 302495752

Tel.  +370 5 225 55 55
Faks. +370 5 259 54 51

 

 

Komentarai

Komentarų