KASKO automobilio draudimas

Skaičiuoti KASKO draudimo kainą

Kasko RED Draudimas KASKO, tai dar vadinamas savanorišku transporto priemonės draudimu, kuris atlygina nuostolius už įvairias nelaimes, kurių dažnai patiriama dėl kelių eismo įvykių, pačio automobilio vagystės ar apiplėšimo (automobilio apdailos detalių nulaupymas, ratų pavogimas), bei trečiųjų asmenų tyčinės veikos jūsų turtui, įvairių gamtos išdaigų, t.y. stichinių nelaimių. Dažnai žmonės suimasto, kam gi reikalingas KASKO draudimas automobiliui, jei transporto priemonę esame apdraudę Privalomuoju valdytojų civilinės atsakomybės draudimu, todėl to ir turėtų užtekti, vieno draudimo. Tačiau dažnam iš Jūsų yra tekę kelyje patirti auto įvykių, kai dėl vienų ar kitų priežasčių pagalbos prireikia ne tik Jums, bet ir Jūsų automobiliui, jeigu jis buvo apgadintas nelaimės atveju. Aišku, problemų neiškyla, jei patekote į auto avariją, dėl kurios Jūs nesate kaltas. Šiuo atveju įprastai pasinaudojama kito vairuotojo civilinės atsakomybė draudimu ir patirta žala atlyginama, jūsų automobilį sutvarko kaltininko draudimo. Dažnai pasitaiko atvejų, kaip pats tampate auto avarijos kaltininku. Šiuo atveju pačiam teks plačiai atverti piniginę ir pasirūpinti savo nuosavo automobilio remontu, nes valdytojų civilinės atsakomybės draudimas padengs tik žalos atlyginimą nekaltajam nukentėjusiam, o jūs savo sumaitotą automobilį turėsite tvarkytis patys.

tauregSuprantama, kad keliuose važinėjate ne vienas, o tai visgi reiškia, kad kitas neatidus vairuotojas gali apdaužyti Jūsų automobilį, kol būsite parduotuvėje, ir pasišalinti iš eismo įvykio, o kai grįšite prie savo nuosavybės nerasite kaltininko ir nerasite, kam pasakyti „ačiū“ ir turėsite nemalonių papildomų finansinių išlaidų. Jeigu jūsų automobilis populiarios markės, kaip Lietuvoje mėgstami Audi ar VW, tai tokio automobilio detalių paklausa yra didelė ir jis gali lyg magnetas traukti įvairaus plauko ilgapirščius, kurių vieni vagia apdailos detalias, išlupa lempas, kiti vagia ratus ir palieka automobilį ant kaladžių, jūsų automobilis gali suvilioti net transporto priemonių vagis. Nors nesitikime, tačiau automobilį gali apgadinti pati gamta, tarkim, kad ir stipraus vėjo išverstas medis, nulūžus šaka, gaisras ar kitos stichinės gamtos nelaimės. Tokiu atveju, jokių kaltininkų nebus ir Jūs būsite priversti mokėti dideles sumas už apgadinto automobilio suremontavimą.

Būna daug istorijų, kai klientų automobilis apgadinamas, atrodytų, pačiomis netikėčiausiomis aplinkybėmis, tai tokiais atvejų draudimo įmonių atstovai, Jums, galime papasakoti daugybę. Gyvename vos vieną kartą ir taip norisi gyventi ramiai, be įtampos ir nuogąstavimų, miegoti ramiai. Nesinervinti, kad bet kada gali tekti patirti finansinių nemalonumų automobilio remontui, kurio reikia visiškai ne dėl Jūsų kaltės ar transporto priemonės netvarkingos techninės būklės ir pns.

Tokį „ramų miegą“ Jums ir garantuoja mūsų atkakliai siūlomas KASKO draudimas. Jis yra vienas saugiklių, apsaugantis nuo neplanuotų išlaidų ir užtikrinantis Jūsų gerovę. Įsivaizduokite, kad pabudę ryte nerandate po langais savo naujutėlaičio automobilio, kiek patirtumėte išlaidų? Tokiais atvejais solidi metinė KASKO įmoka gaunant tokias garantijas nebeatrodo tokia ir didelė. Nepamirškite, kad per metus Jūsų automobiliui juk gali nutikti net ir ne viena nelaimė. Yra buvę atvejų, kad tas pats KASO draustas automobilis patekdavo į avariją po 5 kartus per metus ir visą laiką draudimo kompanijos automobilį taisydavo. KASKO draudimas – reikalingas Jūsų automobiliui ir nesvarbu, ar jis naujas ką tik iš salono, ar kelerių metų senumo. Bet kurį automobilį mes pasiruošę apdrausti ir suteikti Jums saugumo garantą nuo netikėtų finansinių išlaidų. Turėdami privalomąjį valdytojo civilinės atsakomybės draudimą ir KASKO draudimą, kelyje jausitės labai saugiai.

Komentarai

Komentarų