KASKO draudimas

(pvz. 1999.10.28)
(pvz. 24 6)

Kasko draudimo skaičiuoklė

Užpildykite anketą ir mes apskaičiuosime KASKO draudimo kainas 7 draudimo bendrovėse. Gausime maksimalias nuolaidas ir pateiksime Jums visų kompanijų pasiūlymus, profesionaliai patarsime, kur labiausiai apsimoka draustis (ne visada pigiausias draudimo pasiūlymas yra geriausias, tarkim draudimas gali būti šiek tiek brangesnis, bet žymiai geresnės draudimo sąlygos, įtraukta daugiau papildomų paslaugų ir kiti privalumai).

Sudarant casco draudimo sutartį , viena iš sutarties sudarymo sudedamųjų dalių yra automobilio apžiūra ir fotonuotraukos. Automobilio nuotraukas bus galima pasidaryti bet kuriame mieste, kur bus Jūsų pasirinktos draudimo kompanijos atstovybė. Mes suderėsime sąlygas, geriausias kainas, sutarsime dėl jums patogaus atvykimo laiko į kompanijos atstovybę. Jums tereikės nuvažiuoti į sutartą vietą ir bus automobilis apžiūrėtas ir nufotografuotas.

Taip pat svarbu, kad į automobilį būtų įmontuota reikalingo lygio apsauga, jeigu jos nėra, negalios draudimas nuo vagystės rizikos. Jeigu apsauga bus sumontuota vėliau, tai vagystės rizika jums pradės galioti tada, kai bus pateikta mums ar draudimo kompanijai pažyma įrodanti, kad apsauga jau sumontuota.

Taigi, atidžiai užpildykite klausimyną ir kai turėsime visų draudimo kompanijų pasiūlymus, mes su Jumissusieksime. Taip sutaupysite savo laiką bei pinigus, nes gausite patraukliausią pasiūlymą.

Komentarai

Komentarų